Kristiāna Anna I.

Kristiāna Anna I.

Rīga23 gadi3 gadu pieredze4.5-8 € par stundu

🌸Meklēju auklējamo bērniņu darbadienās un/vai kādu reizi brīvdienās, par laikiem vienojoties, esmu pieejama no agra rīta līdz pat vēlam vakaram/naktij .
🌸Esmu strādājusi ar dažāda vecuma bērniņiem sākot no 1mēn - 11 gadu vecumam, kā arī strādājusi privātajā bērnu dārzā “Raibā pupa”, gan mazākā/ gan lielākā vecuma grupā . Pirms 5 gadiem uzsāku savu brīnišķīgo ceļojumu ar mazajiem ķipariem sākot ar dvīnītēm, vismaz 3 bērniem ģimenē, zīdaiņiem, privāto bērnu dārzu, līdz pat 4 ģimenēm vienlaikus sadalot pa dienām un vēl, un vēl .. šobrīd, bērniem augot, auklēju bērniņus tikai vienā ģimenē jau 4-to gadu, kur šobrīd ir 3 bērniņi, kā arī pati gaidu bērniņu, bet tas šobrīd galīgi netraucē, jo auklēju 1gadiņu vecu meitenīti, kuru sanāk cilāt un ik pa laikam sanāk arī visus 3 pieskatīt . Bērni man ir sirdslieta, tāpēc esmu gatava atrast vēl kādu ģimenīti, kur es varētu atkal nodoties kādam mazajam/mazajiem ķipariem, kamēr vēl to varu, kā arī pēc bērniņa dzimšanas ir iespēja turpināt sadarbību, neiebilstu būt arī kā sos aukle . 🥰
🌸Esmu gatava zīmēt, rotaļāties, iet pastaigās, gatavot, dziedāt, palīdzēt mācībās, iemācīt burtiņus, lasīt un visādi citādi interesanti pavadīt laiku ar Jūsu mazo bērniņu atbilstoši bērniņa vecumam un vecāku prasībām .
🌸Esmu pozitīva, smaidīga, komunikabla, atvērta, draudzīga, uzticama, atbildīga, nav kaitīgu ieradumu un man ļoti patīk bērni .
🌸Pavisam labi būtu, ja auklējamais dzīvotu Ķengaraga (pati dzīvoju blakus Akropolei), Purvciema, Pļavnieku, Āgenskalna, Zasulauka, Valdlauču, Baložu, Titurgas, Rāmavas, centra tuvumā, bet ir iespēja vienoties arī par citiem tuvējiem Rīgas rajoniem.
Samaksa un vairāk par mani pašu - vēstulēs. Gaidīšu Jūsu vēstules un ceru, ka atradīšu auklējamo . 🙂
Lai jums skaista šī diena . ☺️❤️

Telefona numurs: redzams tikai biedriem

FacebookInstagram

0 iesaka

Darbs

Laiks: pēc vienošanās (var sākt tūlīt)

Atalgojums: 4.5-8 € par stundu

Au pair: pēc vienošanās

Pieredze: 3 gadi

Bērnu pieskatīšana

 • Varu strādāt savās mājās

 • Varu strādāt ar bērniem ar īpašām vajadzībām

 • Varu strādāt ar dzīvniekiem

 • Varu iet ārā

 • Varu iepirkties

 • Varu gatavot ēst

 • Varu uzkopt māju

 • Ir braukšanas tiesības

 • Ir mašīna

 • Nesmēķēju

 

Es vēlētos strādāt ar

 1. Zīdaiņi, 0-1 gads

 2. Mazi bērni, 2-3 gadi

 3. Bērnudārza vecuma bērni, 4-6 gadi

 4. Sākumskolas vecuma bērni, 7-11 gadi

 5. Pusaudži, 12-18 gadi

 

Līdz 3 bērniem

Izglītība

Profesionālā

Iestāde: PIKC “Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskola”

Specialitāte: Stikla un citu materiālu speciāliste

Valodas: Angļu, Latviešu