Madara

Madara T. is looking for a nanny

Rīga600-800 € for a month

Sveiki!

Meklējam mīļu, gadīgu, pieredzējušu auklīti/vecmāmiņu/palīgu mammai ilgtermiņa sadarbībai Mežaparkā.

Atrašanās vieta: Mežaparks, vasarās Garciems (ideāli, ja auklītei ir automašīna)

Darba uzsākšana: Pēc iespējas ātrāk

Darba stundas: Pilna slodze. Sākotnēji 3-4 mēnešu iespējama nepilna slodze (auklīte nepieciešama min uz 4h katru darba dienu), bet ar laiku jebkurā gadījumā būs nepieciešama auklīte uz pilnu slodzi.

Darba pienākumi:

- Pieskatīšana/palīdzība mammai ar 4 mēnešu vecu meitenīti mājās;

- Slimošanas reizēs rūpes arī par otru bērnu (4g), kas ikdienā apmeklē bērnu dārzu;

- Reizēm jāaizved/jāizņem vecākais bērns uz/no bērnu dārzu, kas atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no mūsu dzīves vietas;

- Ēst gatavošana bērniem, ja nepieciešams;

Prasības:

- Saziņas valoda – krievu vai latviešu

- Atbilstoša pieredze (vēlamas atsauksmes no iepriekšējām ģimenēm)

- zināšanas par bērna attīstību, vēlme ar bērniem rotaļāties un saturiski pavadīt laiku

- augsta atbildības sajūta

- bez kaitīgiem ieradumiem

- veselības stāvoklis piemērots saskarei ar zīdaini

- zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu bērniem ( ja nav, tad gatavību šādus kursus iziet – izdevumus segsim)

- kārtīga, punktuāla

- mīļa, gādīga

- ideāli, ja auklītei ir sertifikāts un pieejams pašvaldības līdzfinansējums, bet noteikti nav noteicošais

Piedāvājam:

- ilgtermiņa sadarbību (minimums 2 gadi)

- patīkamu darba vidi

- labu atalgojumu

- mēnesi apmaksātu atvaļinājumu gadā

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

Work

Type: daily

Pay: 600-800 € for a month

Age: 25-99 y

Experience: from 5 y

Requirements for a nanny

  • Can work in own home

  • Can work with the disabled

  • Can work with pets

  • Can go outside with children

  • Can do shopping

  • Can cook

  • Can do cleaning

  • Has a driving license

  • Has a car

  • Doesn't smoke

Children

  1. 0-1 years old girl

  2. 4-6 years old boy

Education

Languages: Latvian, Russian