Email
ПарольЗабыли?
Ieva S.

Ieva S.

Centrs, Rīga28 лет5 лет опытаот 6 € за час

Sveiki, vecāki!
Esmu 28 gadus jauna divu bērnu mamma. Vecākajai meitiņai ir pieci gadi, jaunākajam dēliņas- 1,2. Tā kā šobrīd ar dēliņu atrodos bērnu kopšanas atvaļinājumā, labprāt uzņemtos auklēt vēl kādu bērniņu līdzīgā vecumā pie sevis mājās.
Mēs dzīvojam uz Tomsona ielas, plašā, labiekārtotā un mājīgā dzīvoklī. Netālu atrodas parki un bērnu laukumiņi. Mūsu mājās ir arī miermīlīga un bērnus mīloša labradora suņa meitenīte.

Es pati esmu psiholoģijas studente, taču šobrīd studijas esmu iepauzējus bērnu dēļ. Par sevi noteikti varu teikt, ka esmu bērnu psiholoģijas entuziaste, un sekoju līdzi mūsdienīgai un zinātnē balstītai bērnu audzināšanas pieejai, kurā nav vietas nekāda veida vardarbībai pret bērnu.
Es apzinos, cik grūti ir vecākiem uzticēt savu bērniņu svešiem cilvēkiem, tāpēc darīšu visu, lai jūsu mazais būtu samīļots, sadzirdēts, drošībā un mums izveidotos siltas un mīļas savstarpējās attiecības. Tāpat piedomāju par to, lai bērniem būtu vecumam atbilstošas un radošas nodarbes, un mūsu diena tiktu pavadīta interesanti.
Mūsu dzīvoklī ir padomāts arī par bērnu drošību, katrā istabā ir dūmu un tvana gāzes detektori, kā arī tiek monitorēta gaisa kvalitāte. Tāpat jūsu bērniņš spēlēsies ar videi un bērniem drošām rotaļlietām.
Tā kā mūsu ģimene ir par medicīnu un zinātni, tad uzņemos auklēt tikai tādu bērniņu, kurš ir saņēmis visas valstī noteiktās obligātās vakcīnas.


P. S Janvāra sākumā būšu arī oficiāli iekļauta auklīšu reģistrā. Ir iespējams arī vienoties, ka pieskatu Jūsu bērniņu darba dienu vakaros pie jums (Rīgas centra robežās) un arī brīvdienās, iepriekš vienojoties.

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

0 рекомендаций
Работа

Время: По договоренности (могу приступить немедленно)

Зарплата: от 6 € за час

Au pair: Не интересует

Опыт: 5 лет

Работа няней
 • Могу работать из дома

 • Могу работать с лицами с особыми потребностями

 • Могу работать с домашними животными

 • Могу гулять с детьми

 • Могу ходить за покупками

 • Могу готовить

 • Могу заниматься уборкой

 • Имею водительские права

 • Имею машину

 • Не курю

 

Хотел(а) бы поработать с

 1. Младенцы, 0-1 лет

 2. Малыши, 2-3 лет

 3. Дошкольники, 4-6 лет

 4. Младшие школьники, 7-11 лет

 5. Подростки, 12-18 лет

 

до 2 детей

Образование

Продолженное среднее

Учреждение: Latvijas Universitāte

Специальность: Psiholoģija

Курсы: Курсы первой помощи

Языки: Английский, Французский, Латышский