Kristiāna Anna I.

Kristiāna Anna I.

Rīga22 лет3 лет опыта4.5-8 € за час

🌸Meklēju auklējamo bērniņu darbadienās un/vai kādu reizi brīvdienās, par laikiem vienojoties, esmu pieejama no agra rīta līdz pat vēlam vakaram/naktij .
🌸Esmu strādājusi ar dažāda vecuma bērniņiem sākot no 1mēn - 11 gadu vecumam, kā arī strādājusi privātajā bērnu dārzā “Raibā pupa”, gan mazākā/ gan lielākā vecuma grupā . Pirms 5 gadiem uzsāku savu brīnišķīgo ceļojumu ar mazajiem ķipariem sākot ar dvīnītēm, vismaz 3 bērniem ģimenē, zīdaiņiem, privāto bērnu dārzu, līdz pat 4 ģimenēm vienlaikus sadalot pa dienām un vēl, un vēl .. šobrīd, bērniem augot, auklēju bērniņus tikai vienā ģimenē jau 4-to gadu, kur šobrīd ir 3 bērniņi, kā arī pati gaidu bērniņu, bet tas šobrīd galīgi netraucē, jo auklēju 1gadiņu vecu meitenīti, kuru sanāk cilāt un ik pa laikam sanāk arī visus 3 pieskatīt . Bērni man ir sirdslieta, tāpēc esmu gatava atrast vēl kādu ģimenīti, kur es varētu atkal nodoties kādam mazajam/mazajiem ķipariem, kamēr vēl to varu, kā arī pēc bērniņa dzimšanas ir iespēja turpināt sadarbību, neiebilstu būt arī kā sos aukle . 🥰
🌸Esmu gatava zīmēt, rotaļāties, iet pastaigās, gatavot, dziedāt, palīdzēt mācībās, iemācīt burtiņus, lasīt un visādi citādi interesanti pavadīt laiku ar Jūsu mazo bērniņu atbilstoši bērniņa vecumam un vecāku prasībām .
🌸Esmu pozitīva, smaidīga, komunikabla, atvērta, draudzīga, uzticama, atbildīga, nav kaitīgu ieradumu un man ļoti patīk bērni .
🌸Pavisam labi būtu, ja auklējamais dzīvotu Ķengaraga (pati dzīvoju blakus Akropolei), Purvciema, Pļavnieku, Āgenskalna, Zasulauka, Valdlauču, Baložu, Titurgas, Rāmavas, centra tuvumā, bet ir iespēja vienoties arī par citiem tuvējiem Rīgas rajoniem.
Samaksa un vairāk par mani pašu - vēstulēs. Gaidīšu Jūsu vēstules un ceru, ka atradīšu auklējamo . 🙂
Lai jums skaista šī diena . ☺️❤️

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

0 рекомендаций

Работа

Время: По договоренности (могу приступить немедленно)

Зарплата: 4.5-8 € за час

Au pair: По договоренности

Опыт: 3 лет

Работа няней

 • Могу работать из дома

 • Могу работать с лицами с особыми потребностями

 • Могу работать с домашними животными

 • Могу гулять с детьми

 • Могу ходить за покупками

 • Могу готовить

 • Могу заниматься уборкой

 • Имею водительские права

 • Имею машину

 • Не курю

 

Хотел(а) бы поработать с

 1. Младенцы, 0-1 лет

 2. Малыши, 2-3 лет

 3. Дошкольники, 4-6 лет

 4. Младшие школьники, 7-11 лет

 5. Подростки, 12-18 лет

 

до 3 детей

Образование

Профессиональное

Учреждение: PIKC “Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskola”

Специальность: Stikla un citu materiālu speciāliste

Языки: Английский, Латышский